| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 13 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 95 °C |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 397413-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 713983-B21 _2R_, 731765-B21, 647651-081, 682414-001, 698807-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99111697
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99009115
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: MMI9856_4GB, KTM-SX313LV_4G, 49Y1394, 49Y3777
Marca: CoreParts
Riferimento: 647901-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
Riferimento: 647903-B21, 762207
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle