| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx4 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: MMD1024_16GB, KTD-PE316EK4_16G
Marca: CoreParts
Riferimento: W128291511
Marca: Samsung
Riferimento: 398707-051
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 794810
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: HX424C15FB2K2_16
Marca: CoreParts
Riferimento: 676695-150, 676695-150, 688601-001, 698651-154, B4U37AA, KTH9600
Marca: CoreParts
Riferimento: 03T7218
Marca: Lenovo
Riferimento: 397415-B21416473-001EM162AAKTH-X
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 715275-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle