| Certification | CE |
| Component for | PC/Server |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Green |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 95 °C |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647899-B21, 590062
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNPHNDJ7C_16G-RFB, 99104119
Marca: Dell
Riferimento: 462967-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 689911-071
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500202-061
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 13L74AA, KCP432NS8_16, KVR32N22D8_16, KVR32N22D8_16BK, KVR32N22S
Marca: CoreParts
Riferimento: W128429659
Marca: Kingston
check_circle
check_circle