| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: P420I
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 684031-001B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: SNP20D6FC_16G, 20D6F, A6994465, 0A6994465-RFB, 616335
Marca: Dell
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 627812-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0M393A2G40DB0-CPB2Q-RFB
Marca: Dell
Riferimento: RP001231722
Marca: CoreParts
Riferimento: 99110916
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle