| Certification | CE |
| Component for | PC/Server |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Product colour | Green |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 95 °C |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 99111704
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Crucial
Reference: 815101-B21, 766471
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 416473-001, KTH-XW667_8G, EM162AA, 466440-B21, 397415-B21B-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W126290660
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99101821
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: MMG2301_4GB, KTN-WA667K2_4G, AMS-5340-00-00
Brand: CoreParts
Reference: 99009083
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99105824
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 715274-001, 99009084
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle