| Compatible products | Lenovo ThinkSystem |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 850881-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: M393A2K43CB2-CTD
Marca: Samsung
Riferimento: 500202-061
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: CoreParts
Riferimento: 715274-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 664691-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99111078
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 661069-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle