| Compatible products | Lenovo ThinkSystem |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 64 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: KCP426NS6_8, KVR26N19S6_8, KVR26N19S8_8
Brand: CoreParts
Brand: HP
Reference: VH638AA VH638AA-RFB,585157-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99009474
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: MMG2110_4096, KFJ-PM3138_4G, S26361-F3336-E517
Brand: CoreParts
Reference: 99110916
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle