| Backlight | No |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTL-TSD10K2_8G, 43R1773 _2PCS_, 45J6193 _2PCS_, OEM FRU 43R1710
Marca: CoreParts
Riferimento: 0HMT31GR7CFR4C-PB-RFB
Marca: Dell
Riferimento: SM30F92656
Marca: Lenovo
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647901-B21, 590067
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0HMA81GR7AFR8N-VK-RFB
Marca: Dell
Riferimento: 864415
Marca: Fujitsu
check_circle
check_circle