| Backlight | No |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 827425
Brand: Samsung
Reference: 689911-071
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W128437235
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 590029
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 661069-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: MMH1053_16GB, KTH-PL316EK4_16G, A2H32AV
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M30V06809
Brand: Lenovo
Reference: 922093-001
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle