| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 15 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: FRU5M30V06805
Marca: Lenovo
Riferimento: 805671-B21, KTD-PE421E_16G, KTH-PL421E_16G, KTL-TS421E_16G
Marca: CoreParts
Riferimento: P19043-B21, 818580
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 0SNPTN78YC_32G-RFB, 99106712
Marca: DELL
Riferimento: 698650-154
Marca: HP
Riferimento: J9P82AAJ9P82AT
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 850882-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: CMSX16GX4M1A2400C16
Marca: Corsair
Riferimento: KCP432SS6_8, KCP432SS8_8, KVR32S22S8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 0SNP6VDNYC_8G-RFB
Marca: Dell
check_circle
check_circle