Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 7 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1066 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 4 |
| Memory type | PC3-8500 |
| Memory voltage | 1.35 V |
| Brand Name | IBM |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W126716493
Marca: Kingston
Riferimento: 607155
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P00920-H21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 726722-B21, 589991
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: A0R56A
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112279, 844109
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 01KR355, 4ZC7A08709, 4ZC7A08709-RFB, 5YZ55AA, 8WKDY, HMA84GR7CJR
Marca: CoreParts
Riferimento: 835955-B21, 99106391
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle