| CAS latency | 22 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Kingston |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P00926-H21, 812404
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W125834366
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99104106
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: HMA84GR7MFR4N-UH-RFB, HMA84GR7MFR4N-UH-FU-RFB
Marca: CoreParts
Riferimento: 7X77A01302
Marca: Lenovo
Riferimento: FRU5M30V06841
Marca: Lenovo
Riferimento: 99108915
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112685
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 774170-001, 726718-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle