Riferimento: 110900
Marca: Brady
| CAS latency | 11 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Compatibility | ProLiant DL380p Gen8 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 500666-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647651-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P00924-H21, 808054
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99111059
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128866777
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W126309538
Marca: Kingston
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: VH638AA VH638AA-RFB,585157-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle