| CAS latency | 22 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Kingston |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 5M30V06802, 6VDX7, KRVFX, L46598-002
Brand: CoreParts
Reference: 99001549
Brand: HP
Reference: 397415-B21416473-001EM162AAKTH-X
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99001379
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0A9781927-RFB
Brand: Dell
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: CoreParts
Reference: A2Z50AA _4X8GB_, KTH-PL316EK4_32G
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle