| Average latency | 118.7 ms |
| Bytes per sector | 512 |
| Component for | Server/workstation |
| Full stroke seek time | 5.9 ms |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 797265-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99000209, 99000209
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 787647-001-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 432401-002
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Seagate
Marca: Western Digital
check_circle
check_circle