| Average latency | 118.7 ms |
| Bytes per sector | 512 |
| Component for | Server/workstation |
| Full stroke seek time | 5.9 ms |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: 653951-001,737394-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 431930-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 657750-B21,658103-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0ST3600057SS-EQ-RFB
Brand: Dell
Reference: 0F22943
Brand: HGST
Reference: SA600005I837
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle