| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 4 |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 Giri/min |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 99000629, 99000629
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 768788-004-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 697574-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: WD60PURZ
Marca: Western Digital
Riferimento: W128271877
Marca: Western Digital
Riferimento: 461289-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 434916-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle