PF236W9B
  • PF236W9B
  • PF236W9B
  • PF236W9B
  • PF236W9B
PF236W9B - 98044054348, 835769
3M
Privacy Filter for 23.6in Monitor, 16:9, PF236W9B
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
In magazzino
10 Articoli
Descrizione
  • Effective "black out" privacy from side views outside the 60-degree viewing angle
  • Matte surface helps reduce glare and fingerprints
  • Helps reduce blue light, without distorting the natural color of your display.
  • Durable privacy filter that can withstand hundreds of cleanings
  • 100% hand inspected for quality assurance.
Specifiche
Design
Display diagonal (metric)59.9 cm
Filter colourBlack
Maximum screen size23.6 "
Product colourBlack
ReversibilityMatte-to-Glossy
Screen size HxW522 x 294 mm