| Suitable for | Monitor |
| Display diagonal (metric) | 61.2 cm |
| Display resolution | 1920 x 1200 Pixel |
| Maximum screen size | 24.6 " |
| Screen size HxW | 325 x 519 mm |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Compatibility | LCD |
| Widescreen | Yes |
| Anti-reflective | Yes |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
| Height (imperial) | 12.78 " |
| Width (imperial) | 20.043 " |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: THINKPAD T14 G4, THINKPAD T14 G3, BP140W1B, THINKPAD T14 G4, X1
Marca: eSTUFF
Riferimento: MSPF0031, PF15.4W, ASF154WEU, 626468, 98044054074, PF154W1B, 78Y
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF15.6W9 PF15.6W9B, 99112190
Marca: 3M
Riferimento: PF270W9EM, 7100259614
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128820008
Marca: 3M
Riferimento: PF24W9, PF24.0W9, ASF24W9EU, P2414HB, 626487, D30132, 9804405435
Marca: eSTUFF
check_circle
check_circle