| Material | Plastic |
| Suitable for | Monitor |
| Display diagonal (metric) | 55.9 cm |
| Display resolution | 1680 x 1050 Pixel |
| Maximum screen size | 22 " |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Widescreen | Yes |
| Anti-reflective | No |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
| Height (imperial) | 11.68 " |
| Package weight (imperial) | 7 lb |
| Width (imperial) | 18.67 " |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128820007
Marca: 3M
Riferimento: IPAD PRO 13_ 2024, D70905
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF24W9, PF24.0W9, ASF24W9EU, P2414HB, 626487, D30132, 9804405435
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF27.0W9, PF270W9B, ASF27W9EU, 98044054363, 626491, K60729WW, MS
Marca: eSTUFF
Riferimento: IPAD 10.2_ 2019, IPAD 10.2_ 2020, IPAD 10.22 2022
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128781449
Marca: 3M
Riferimento: W128781450
Marca: 3M
Riferimento: U3023E
Marca: eSTUFF
Riferimento: GF156W9B, GPF15.6W, 98044054900
Marca: eSTUFF
check_circle
check_circle