| Display diagonal (metric) | 86.3 cm |
| Filter colour | Black |
| Maximum screen size | 34 " |
| Product colour | Black |
| Screen size HxW | 797 x 334 mm |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Compatibility | AOC CU34G2X/BK |
| Display filter features | Anti-glare |
| Durable screen protection | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Installation type | Attachment strip |
| Limits viewing angle | 60 ° |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Protection features | Scratch-resistant |
| Scratch-resistant | Yes |
| Screen format | Widescreen |
| Surface finish | Glossy / Matt |
| Touchscreen compatible | No |
| Widescreen | Yes |
| Pallet gross height | 96 cm |
| Pallet gross length | 121.9 cm |
| Pallet gross weight | 215003 g |
| Pallet gross width | 106.7 cm |
| Products per pallet | 220 pz |
| Products per shipping (inner) case | 5 pz |
| Shipping (inner) case gross weight | 885 g |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 50051128007681 |
| Shipping (inner) case height | 4.9 cm |
| Shipping (inner) case length | 87.6 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 839 g |
| Shipping (inner) case width | 45.7 cm |
| Anti-reflective | Yes |
| Compliance certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Special features | Compatible For Device With Raized Bezel |
| Sustainability certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Pallet net height | 96.012 cm |
| Pallet net length | 121.92 cm |
| Pallet net weight | 36922 g |
| Pallet net width | 106.68 cm |
| Pallet weight (EU) | 215002.78338 g |
| Products per pallet (EU) | 220 pz |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: HCNMS002, 98044065765, 7100143040, SURFACE LAPTOP 1_2_3_4_5_6
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128921191
Marca: Lenovo
Riferimento: W128781426
Marca: 3M
Riferimento: MULTISYNC E558
Marca: eSTUFF
Riferimento: MSPF0031, PF15.4W, ASF154WEU, 626468, 98044054074, PF154W1B, 78Y
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF21.5W, PF21.5W9, ASF22W9EU, PF215W9B, 98044054298, 626482, 626
Marca: eSTUFF
Riferimento: PF15.6W9 PF15.6W9B, 99112190
Marca: 3M
Riferimento: GLBM15355213, THINKPAD L15 GEN 4
Marca: eSTUFF
check_circle
check_circle