| Display diagonal (metric) | 86.3 cm |
| Filter colour | Black |
| Maximum screen size | 34 " |
| Product colour | Black |
| Screen size HxW | 797 x 334 mm |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Compatibility | AOC CU34G2X/BK |
| Display filter features | Anti-glare |
| Durable screen protection | Yes |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| Installation type | Attachment strip |
| Limits viewing angle | 60 ° |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Protection features | Scratch-resistant |
| Scratch-resistant | Yes |
| Screen format | Widescreen |
| Surface finish | Glossy / Matt |
| Touchscreen compatible | No |
| Widescreen | Yes |
| Pallet gross height | 96 cm |
| Pallet gross length | 121.9 cm |
| Pallet gross weight | 215003 g |
| Pallet gross width | 106.7 cm |
| Products per pallet | 220 pc(s) |
| Products per shipping (inner) case | 5 pc(s) |
| Shipping (inner) case gross weight | 885 g |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 50051128007681 |
| Shipping (inner) case height | 4.9 cm |
| Shipping (inner) case length | 87.6 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 839 g |
| Shipping (inner) case width | 45.7 cm |
| Anti-reflective | Yes |
| Compliance certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Special features | Compatible For Device With Raized Bezel |
| Sustainability certificates | Trade Agreements Act (TAA) |
| Pallet net height | 96.012 cm |
| Pallet net length | 121.92 cm |
| Pallet net weight | 36922 g |
| Pallet net width | 106.68 cm |
| Pallet weight (EU) | 215002.78338 g |
| Products per pallet (EU) | 220 pc(s) |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: TF160W1B, BP160W1B, LENOVO P16S, THINKPAD T16 G2, THINKPAD L16 G
Brand: eSTUFF
Reference: PF13.3W, PF13.3W, ASF133WEU, THINKPAD X13, BP133W1B
Brand: eSTUFF
Reference: W128820005
Brand: 3M
Reference: MULTISYNC E558
Brand: eSTUFF
Reference: PFNDE015, XPS 15 2-IN-1 9500, XPS 9520, BPNDE003
Brand: eSTUFF
Reference: K55253WW, THINKPAD X13
Brand: eSTUFF
Reference: W128279166
Brand: 3M
Reference: W128820009
Brand: 3M
check_circle
check_circle