| Product colour | Black |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Maximum screen size | 24 " |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Blue light filter | Yes |
| Display filter features | Anti-glare/Privacy |
| Durable screen protection | Yes |
| Privacy filtering orientation | Landscape |
| Scratch-resistant | Yes |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Widescreen | Yes |
| Products per shipping (inner) case | 5 pz |
| Shipping (inner) case gross weight | 7624.8877397 g |
| Shipping (inner) case GTIN (EAN/UPC) | 76308415044 |
| Shipping (inner) case height | 13.0048 cm |
| Shipping (inner) case length | 77.1652 cm |
| Shipping (inner) case net weight | 512.5593781 g |
| Shipping (inner) case width | 45.88002 cm |
| Pallet net height | 129.4384 cm |
| Pallet net length | 162.56 cm |
| Pallet net weight | 18452.1376116 g |
| Pallet net width | 109.22 cm |
| Pallet weight (EU) | 329308.06062 g |
| Products per pallet (EU) | 180 pz |
| Brand Name | 3M |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: LENOVO THINKPAD X1 TABLET 3RD 20KK
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128820009
Marca: 3M
Riferimento: W128781457
Marca: 3M
Marca: 3M
Riferimento: PFNMS001, D31175, MSPF0056WW, SURFACE BOOK 1_2
Marca: eSTUFF
Riferimento: W128781434
Marca: 3M
Riferimento: W128781443
Marca: 3M
Riferimento: IPAD MINI 6TH
Marca: eSTUFF
Riferimento: 99113571
Marca: 3M
Riferimento: PF14.0W, PF14.0W9, PF140W9B, AU100AA, 0A61769, 98044054256, ASF1
Marca: eSTUFF
check_circle
check_circle