HP 741553-850, Laptop, Indoor, 45 W, AC-to-DC, HP, Black
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 45 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Brand compatibility | HP |
| Product color | Black |
| Weight | 6.35 oz (180 g) |
| Package width | 6.34" (161 mm) |
| Package depth | 4.13" (105 mm) |
| Package height | 1.93" (49 mm) |
| Package weight | 8.04 oz (228 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 450-ABFS, 0M5CW, NVV12, 8RFW6, PA45W16-BA, G638M
Brand: CoreParts
Reference: PA-1121-28
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
HP 741553-850, Laptop, Indoor, 45 W, AC-to-DC, HP, Black
check_circle
check_circle