| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| AC port type | C5 |
| Adjustable output voltage | No |
| Built-in display | No |
| Certification | CE |
| Compatibility | Sony |
| Detachable power connectors | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output current | 2.1 A |
| Output power | 40 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| RoHS compliance | Yes |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Voltage | 110-230 V |
| Included power plug types | EU |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector(s) | 6.5*4.4p |
| AC adapter output current | 2.05 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | 6.5*4.4p mm |
| Power | 40 W |
| Power consumption (standby) | 0.1 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 18 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: Q4Q-00002, Q5N-00003, Q5N-00002, Q4Q-00003, GWP-00003, LAG-00010
Brand: CoreParts
Reference: 0A36258-RFB, 709985-004, 854117-850, H6Y89AA, H6Y89AA#ABB, L2529
Brand: CoreParts
Reference: PA-1650-80
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle