| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Dell |
| Compatibility | Inspiron 3476 TURIS 14 KBL R BTX, 3480 N3 LOKI 14 WHL CNL BTX, 3573 TURIS 15 GLK BTX, 3576 TURIS 15 KBL R BTX, 3581 N3 LOKI 15 KBL 2SP BTX, 3582 N3 LOKI 15 GLK BTX, 3585 N3 LOKI 15 AMD BTX, 5570 LOKI 15 INTEL BTX, 5770 LOKI 17 INTEL BTX/Vostro 3580 V3 LOKI15 WHL CNL2SP BTX |
| Output current | 2.31 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 7MP1P, K00F5, CT1P3, 450-AHRG, M0H25, 0M0H25, 8B3Y2AA#ABB, CW1FP
Brand: CoreParts
Reference: 01FR024, 02DL128, 860209-850, X7W50AA
Brand: CoreParts
Brand: Asus
Reference: 01FR030, 0A001-00443300, 0A001-00892400, 135-72, 1HE08AA#ABB, 2Y
Brand: CoreParts
Reference: 391172-001, 403810-001, 519329-002, 534092-001, 608425-001, BT79
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle