| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Compatibility | EliteBook 2740p Tablet PC |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 3.5 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 441-11, MBXUSBC-DC0002, 450-AFLE, MBXUSBC-DC0003, 40AK0065WW, 45
Brand: CoreParts
Brand: Asus
Reference: UNIVERSAL CHARGER, UNIVERSAL LAPTOP CHARGER, UNIVERSAL ADAPTER
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle