FRU45N0260-RFB
  • FRU45N0260-RFB
FRU45N0260-RFB - 45N0260, 45N0478, FRU45N0478
Lenovo
Adapter
CHF36.5
Tax included
CHF33.8 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
In stock
57 Items
Product Details
57 Items
Refurbished
Specific References
EAN13
MPN
FRU45N0260-RFB
16 other products in the same category:
04G26600190C
Brand: Asus
04G26600190C
ASUS 04G26600190C, Laptop, Indoor, 19 V, 120 W, Asus G60J, G60JX, G60VX, N73JQ, N73SV, NX90JQ, NX90SN, Black
CHF54.2 tax incl.
CHF50.1 tax excl.
More 04G26600190C
In stock
PA-2E
Brand: Dell
PA-2E
DELL PA-2E, Black, 1 AC outlet(s), 19.5 V, 65 W, 3.34 A
CHF41.8 tax incl.
CHF38.7 tax excl.
More PA-2E
9TXK7
Reference: 09TXK7, 99106187
Brand: DELL
9TXK7
AC Adapter, 130W, 19.5V, 3 Pin, 4.5mm, C6 Power Cord, Lot 6 Version 2
CHF69.1 tax incl.
CHF63.9 tax excl.
More 9TXK7
MBXAC-DC0001
Brand: CoreParts
MBXAC-DC0001
Car Adapter for Acer 65W 19V 3.4A Plug:3.0*1.2
CHF33.6 tax incl.
CHF31.1 tax excl.
More MBXAC-DC0001
RWHHR
Reference: 08D3F, 43NY4, G6J41, GG2WG, 74VT4, 450-AECL, 0MGJN9, 99111032
RWHHR
AC Adapter, 65W, 19.5V, 3 Pin, 4.5mm, C6 Power Cord, (Lot 6)
CHF32.2 tax incl.
CHF29.8 tax excl.
More RWHHR
Brand: HP
HP 65W AC, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 18.5 V