HP 741727-001, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50-60 Hz, 45 W, 19.5 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 2.31 A |
| Brand compatibility | HP |
| Connector(s) | 4.5 mm |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Reference: 469639-003, 613153-001, KG298AA, MBA1314, MBA50004, 99111742
Brand: HP
Reference: 9910562199110969
Brand: Lenovo
Brand: Elo Touch Solutions
HP 741727-001, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50-60 Hz, 45 W, 19.5 V
check_circle
check_circle