| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Cisco |
| Compatibility | Aironet 2800/3800 |
| Input frequency | 50 / 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 50 W |
| Output voltage | 48 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Network switch |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 1 |
| Cable length | 1.5 m |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Brand: Teltonika Networks
Reference: 45N0300, 45N0475, FRU45N0475
Brand: Lenovo
Reference: 35-P1063406-031
Brand: Zebra
check_circle
check_circle