| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Cisco |
| Compatibility | Aironet 2800/3800 |
| Input frequency | 50 / 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 50 W |
| Output voltage | 48 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Network switch |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 1 |
| Cable length | 1.5 m |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 835328
Marca: Ubiquiti
Riferimento: 441-03
Marca: CoreParts
Riferimento: 777534
Marca: Black Box
Marca: HP
Marca: Zebra
Riferimento: 693708-001
Marca: HP
Marca: Asus
check_circle
check_circle