LA90PM111
  • LA90PM111
  • LA90PM111
  • LA90PM111
LA90PM111 - 0RT74M
0RT74M
DELL
AC Adapter, 90W, 19.5V, 3 Pin, 4.5mm, C6 Power Cord, Lot 6
CHF43.6
Tax included
CHF40.3 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
In stock
397 Items
Description
Specifications
Features
AC port typeC6
Brand compatibilityDELL
Output power90 W
Power current typeAC-to-DC
Power supply typeIndoor
PurposeLaptop
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
Vendor information
Brand NameDell
Warranty6 Month(s)
Product Details
0RT74M
397 Items
New
Data sheet
Brand Name
Dell
Warranty
6 Month(s)
AC port type
C6
Art des Leistungsstroms
AC-to-DC
Ausgangsleistung
90 W