| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 2.25 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 5A10H03911, FRU5A10H03910
Brand: Lenovo
Reference: MBA50073
Brand: HP
Reference: FRU5A10W86242
Brand: Lenovo
Reference: 0A001-00440600, 0A001-00442800,0A001-00447700
Brand: Asus
check_circle
check_circle