| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Compatibility | EliteBook 2740p Tablet PC |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 3.5 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 18.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: HP
Riferimento: 725062
Marca: HP
Marca: AMG
Riferimento: 0A001-00060900, 0A001-00064400
Marca: Asus
Riferimento: 0DELL-0M0RT, 99113150
Marca: Dell
Marca: Asus
check_circle
check_circle