| Compliance certificates | CE/EAC |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Mikrotik |
| Compatibility | L0009, RB4011, RB5009 |
| Input current | 1.3 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 1.5 A |
| Output power | 36 W |
| Output voltage | 24 V |
| Power plug type | Type C |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Router |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | MikroTik |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Brand: Ubiquiti
Brand: Asus
Reference: 0A001-00890900, 0A001-00446000
Brand: Asus
Reference: 45N0298, 45N0490, FRU45N0490, 45N0290
Brand: Lenovo
Brand: Zebra
check_circle
check_circle