| Compliance certificates | CE/EAC |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Mikrotik |
| Compatibility | L0009, RB4011, RB5009 |
| Input current | 1.3 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 1.5 A |
| Output power | 36 W |
| Output voltage | 24 V |
| Power plug type | Type C |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Router |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | MikroTik |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 710415-001, 646627
Marca: HP
Riferimento: 30-VM1302PWRSPLY
Marca: Honeywell
Marca: HP
Riferimento: FRU5A10V03253
Marca: Lenovo
Marca: Zebra
Marca: Asus
Riferimento: PWR-ADAPTER-120W-A01
Marca: QNAP
Riferimento: 693707-001
Marca: HP
check_circle
check_circle