SAW36-240-1500
  • SAW36-240-1500
SAW36-240-1500
MikroTik
100 - 240 V, 50/60 Hz, 1.3A - 24V, 1.5A, 36W
Tasse incluse
Consegna in 4-5 giorni
Quantità
In magazzino
19 Articoli
Descrizione
A reliable 24 V / 1.5 A (36 W) power supply, now available separately – in case you need a backup or a replacement.
Specifiche
Certificates
Compliance certificatesCE/EAC
Design
Product colourBlack
Features
Brand compatibilityMikrotik
CompatibilityL0009, RB4011, RB5009
Input current1.3 A
Input frequency50/60 Hz
Input voltage100 - 240 V
Output current1.5 A
Output power36 W
Output voltage24 V
Power plug typeType C
Power supply typeIndoor
PurposeRouter
Packaging content
Quantity per pack1 pz
Vendor information
Brand NameMikroTik
Warranty1
Dettagli del prodotto
19 Articoli
Nuovo
Scheda tecnica
Eingangsspannung
100 - 240 V
Compliance certificates
CE/EAC
Eingangsfrequenz
50/60 Hz
Ausgangsstrom
1.5 A
Eingangsstrom
1.3 A
Netzsteckertyp
Type C
Brand Name
MikroTik
Warranty
1
Ausgangsleistung
36 W
Ausgangsspannung
24 V
Kompatibilität
L0009, RB4011, RB5009
Markenkompatibilität
Stromversorgungstyp
Indoor
Zweck
Router
Menge pro Packung
1 Stück(e)
Produktfarbe
Black
Riferimenti Specifici
MPN
SAW36-240-1500
16 altri prodotti della stessa categoria:
0A001-00081600
Riferimento: 833638
Marca: Asus
0A001-00081600
ASUS 0A001-00081600, Computer portatile, Interno, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 150 W, 19 V
Più 0A001-00081600
In magazzino
JV1HP
Riferimento: 0JV1HP
Marca: Dell
JV1HP
AC Adapter, 65W, 19.5V, 3 Pin, 7.4mm, C6 Power Cord, Halogen Free Lot 6