Microconnect PETRAVEL-B, Universal, Black, 2.33 oz (66 g), 6.34" (161 mm), 4.21" (107 mm), 2.64" (67 mm)
| Purpose | Universal |
| Product color | Black |
| Weight | 2.33 oz (66 g) |
| Package width | 6.34" (161 mm) |
| Package depth | 4.21" (107 mm) |
| Package height | 2.64" (67 mm) |
| Package weight | 2.68 oz (76 g) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: FSP060-RPAC, P1028888-006
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Brand: Asus
Brand: RAM Mounts
Microconnect PETRAVEL-B, Universal, Black, 2.33 oz (66 g), 6.34" (161 mm), 4.21" (107 mm), 2.64" (67 mm)
check_circle
check_circle