| Product colour | Black |
| Compatibility | ThinkPad X1 Carbon |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 833638
Brand: Asus
Reference: 993882
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle