Lenovo 5A10J75109, All-in-One PC, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 20 V
| Purpose | All-in-One PC |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 20 V |
| Input current | 1.5 A |
| Output current | 4.5 A |
| Product color | Black |
Data sheet
Specific References
Reference: 463955-001
Brand: HP
Brand: Teltonika Networks
Reference: POWER ADAPTER UK, UK PLUG, USB ADAPTER, USB CHARGER UK
Brand: CoreParts
Reference: 469639-003, 613153-001, KG298AA, MBA1314, MBA50004, 99111742
Brand: HP
Reference: FRUSA18C15460
Brand: Lenovo
Lenovo 5A10J75109, All-in-One PC, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 90 W, 20 V
check_circle
check_circle