| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 135 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | ThinkPad T440s |
| Connector(s) | 3-pin |
| Product color | Black |
| LED indicators | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0499, FRU45N0499
Brand: Lenovo
Reference: W128281042
Brand: Lenovo
Brand: Synology
Reference: 849650-003, 751789-001, 1053302
Brand: HP
Reference: 441-03
Brand: CoreParts
Lenovo 45N0501, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 135 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle