Reference: 110900
Brand: Brady
DELL NX061, Laptop, Indoor, 110-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 19.5 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 110-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 3.34 A |
| Compatibility | Dell XPS M1330 |
| Product color | Black |
| Width | 9.06" (230 mm) |
| Depth | 1.81" (46 mm) |
| Height | 1.14" (29 mm) |
| Weight | 3.81 oz (108 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 45N0234, 45N0242
Brand: Lenovo
Brand: Asus
Brand: Lenovo
Brand: Teltonika Networks
Reference: 613156-001, 497288-001, MBA50056
Brand: HP
DELL NX061, Laptop, Indoor, 110-240 V, 50/60 Hz, 65 W, 19.5 V
check_circle
check_circle