| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Efficiency | 91 % |
| Input current | 1 A |
| Input frequency | 47/63 Hz |
| Input voltage | 85-264 V |
| Output current | 0.84 A |
| Output power | 40 W |
| Power supply type | Indoor |
| DC output voltage | 48V |
| Brand Name | Cisco |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Black Box
Reference: 699935-001,849651-001
Brand: HP
Reference: 0A001-00892000
Brand: Asus
Reference: 693712-001B, MBA50148, 99110988
Brand: HP
Reference: 04G266008920,ADP-90CD DB,04G266010901,04G266006001,04G266006080
Brand: Asus
check_circle
check_circle