| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | DELL |
| Compatibility | - Latitude E6420/- Precision M4600/ M4700/ M6600/ M6700 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 130 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 0DELL-6GYVK
Brand: Dell
Reference: 0W6KV, 3T6XF, 450-11850, 450-11859, 450-16681, 450-18119, 450-18
Brand: CoreParts
Reference: 1059848
Brand: Lenovo
Reference: 2200-17671-122
Brand: Poly
Reference: 45N0485, 45N0364, FRU45N0364
Brand: Lenovo
Reference: 45N0499, 45N0246, FRU45N0246
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle