| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | DELL |
| Compatibility | - Latitude E6420/- Precision M4600/ M4700/ M6600/ M6700 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 130 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 4.5_3.0 TO 7.4_5.0, 709986-003, 854055-004, L64042-001
Marca: CoreParts
Marca: Teltonika Networks
Riferimento: 818246
Marca: HP
Riferimento: 391173-001
Marca: HP
Marca: Ubiquiti
check_circle
check_circle