Reference: 110900
Brand: Brady
ASUS 0A001-00343500, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 33 W, 19 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 33 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | X200MA |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 0A001-00692500, 0A001-00691800
Brand: Asus
Reference: 648135
Brand: HP
Reference: AP.06501.022, AP.0650A.012
Brand: Acer
Brand: Asus
Reference: 854057-002
Brand: HP
Reference: 45N0324, 45N0505, FRU45N0505
Brand: Lenovo
ASUS 0A001-00343500, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 33 W, 19 V
check_circle
check_circle