ASUS 0A001-00081600, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 150 W, 19 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 150 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | G731GT |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: AP.06503.011, AP.06501.009, AP.06503.012, AP.06503.016, AP.06506
Brand: Acer
ASUS 0A001-00081600, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 150 W, 19 V
check_circle
check_circle