| Internal memory | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Backlight | No |
| Windows operating systems supported | Yes |
Data sheet
Specific References
Reference: 99113538
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 815100-B21, 815100-H21, 766119
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Lenovo 01AG702, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2400 MHz, SO-DIMM
check_circle
check_circle