| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Product colour | Multicolour |
| Brand Name | Fujitsu |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 647897-B21, 606427-001 647897-S21, 601159
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 922094-001, 5M30W88025, 900315-591
Brand: CoreParts
Reference: 99106121
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 805351-B21, 642620
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99104223
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 735302-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNP4JMGMC_64G-RFB, 99108008
Brand: Dell
check_circle
check_circle