| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Product colour | Multicolour |
| Brand Name | Fujitsu |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 445167-061
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: MMH1053_16GB, KTH-PL316EK4_16G, A2H32AV
Marca: CoreParts
Riferimento: 462975-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 684031-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 664696-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle