| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Width | 2.72" (69 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
Brand: Lenovo
Reference: KSM26RS4_16HAI
Brand: CoreParts
Reference: 99113538
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0SNP4JMGMC_64G-RFB, 99108008
Brand: Dell
Reference: 504351-B21, 504589-001, 501158-001, RP000121017
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: Z9H57AA
Brand: CoreParts
HP L06334-682, 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle